بررسی قیمت دستگاه فلزیاب حرفه ای

بررسی قیمت دستگاه فلزیاب حرفه ای

عوامل موثر در قیمت و محدوده قیمت دستگاه های فلزیاب بر اساس عوامل مهم کیفی در این مقاله برای شما بررسی شده است. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

قیمت دستگاه فلزیاب حرفه ای در این مقاله به صورت کامل برای شما بررسی می شود. قیمت هر کدام از این دستگاه ها تابع عوامل مختلفی از جمله نوع دستگاه و قابلیت های نصب شده بر روی آن است. این عوامل هرکدام می توانند به فراخور هزینه ای که برای ایجاد بر روی آن ها می شود، بر روی قیمت تاثیر گذار باشند.

اما از طرفی دیگر نیز با بالاتر بودن قیمت و کیفیت شما یک دستگاه فلزیاب حرفه ای بسیار دقیق تر خواهید داشت که می تواند در تمامی جستجوهای شما کمک کننده باشد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. قصد داریم تا عوامل قیمت و قیمت میانگین بعضی از انواع مدل های این دستگاه ها را برای شما بیان کنیم تا با هزینه پرداختی برای دستگاه های فلزیاب حرفه ای بیشتر آشنا شوید. با ما همراه باشید.

 

 

بررسی قیمت دستگاه فلزیاب حرفه ای09196838262 09196838263
بررسی قیمت دستگاه فلزیاب حرفه ای فروش فلزیاب در طلایاب

 

دستگاه فلزیاب حرفه ای و قیمت آن

همانطور که گفته شد، متاثر از ویژگی های کیفی هر دستگاه و عواملی دیگر چون کشور و برند تولید کننده، قیمت دستگاه ها می تواند متفاوت باشد. در برخی از انواع برتر و البته گران این دستگاه ها که اسکن سه بعدی را با کیفیت بسیار بالا برای شما انجام می دهند با توجه به تغییرات قیمت ارز، اکنون قیمتی در بازه 200 الی 250 میلیون تومان را دارا می باشند.

اینگونه دستگاه های حرفه ای البته با توجه به نوع جستجو و سطوح برتر ژئوفیزیکی که دارا هستند، در توانایی مونتاژ شدن را ندارند و از کشورهای برتر تولید کننده در این زمینه می آیند. یکی از کشورهای مطرح در تولید این دستگاه ها آلمان است که با توجه به کیفیت بالا، دستگاه های خود را با حاشیه قیمتی بالا عرضه می کند که به دلیل کیفیت بالا، در بازار نیز با استقبال ویژه مواجه هستند.

 

 

بررسی قیمت دستگاه فلزیاب حرفه ای09196838262 09196838263
بررسی قیمت دستگاه فلزیاب حرفه ای فروش فلزیاب در طلایاب

 

 

قیمت دستگاه فلزیاب حرفه ای و عوامل موثر بر آن

در قیمت این دستگاه ها عوامل متعددی دخیل هستند که در این قسمت به مهم ترین این موارد برای شما اشاره می کنیم:

 • عمق نفوذ: در برخی از انواع دستگاه فلزیاب حرفه ای فلزیاب نقطه زن ونکویش Vanquish 540 تولید شده، عمق نفوذ به بیش از 10 متر می رسد که برای مصارف ژئوفیزیکی مناسب هستند. این دستگاه ها به دلیل کیفیت بالا و همچنین عمق نفوذ بالای خود دارای زنج قیمتی بسیار بالایی هستند.
 • نوع تفکیک: دستگاه های حرفه ای، جستجو و نتایج را برای شما بر اساس انواع خاصی از جداسازی ها انجام می دهند. مواردی مانند فقط طلا، آهنی و غیر آهنی، با ارزش و بی ارزش، یونیک و فرکانسی از جمله دسته های تفکیک این دستگاه ها هستند که در قیمت دستگاه تاثیر مستقیم دارند.
 • نوع اسکن: این مورد در قیمت نیز بسیار حائز اهمیت و تاثیر گذار است. انواع اسکن های دو بعدی و سه بعدی با کیفیت بالا و با نرم افزار مخصوص، چهاروجهی رنگی، ابعادی، 2 بعدی و 3 بعدی هاله ای در این دسته بندی ها قرار می گیرند. بسته به کیفیت اسکن، به صورت طبیعی قیمت دستگاه فلزیاب حرفه ای نیز تغییر خواهد کرد.

با توجه به عوامل یاد شده، دستگاه های فلزیاب دارای رنج قیمتی از محدوده 5 میلیون تومان تا 250 میلیون تومان هستند که بسته به موارد یاد شده ممکن است متغیر باشند.

 

بررسی قیمت دستگاه فلزیاب حرفه ای09196838262 09196838263
بررسی قیمت دستگاه فلزیاب حرفه ای فروش فلزیاب در طلایاب

 

کاربردهای فلزیاب حرفه ای

دستگاه فلزیاب حرفه ای یکی از ابزارهای حیاتی برای کاربرانی است که به دنبال کشف فلزات هستند. این دستگاه ها معمولاً برای کشف فلزات در سطح زمین و زیر سطح زمین استفاده می شوند. در زمین های کشاورزی می تواند به عنوان یک ابزار کارآمد برای کشف لوله های آب و سیستم های آبیاری استفاده شود. در صنعت معدن، می تواند به عنوان یک ابزار مفید در بازیابی طلا، نقره، برنج، فولاد و دیگر فلزات مفید باشد.

 

 پیشرفته ترین دستگاه گنج یاب جهان در ایران

 پیشرفته ترین فلزیاب های OKM آلمان
 فلزیاب های پیشرفته Nokta Makro
 دستگاه فلزیاب تصویری پیشرفته ماینلب استرالیا
 گنج یاب های پیشرفته Garrett
  • AT Pro
  • AT Gold
  • AT Max
  • GTI 2500
 پیشرفته ترین گنج یاب های تصویری Fisher آمریکایی
  • F75
  • F44
  • Gold Bug Pro
دستگاه های لورنز دیپ مکس آلمان

 

انواع دستگاه طلایاب نقطه زن
دستگاه های طلایاب نقطه زن به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

1. دستگاه های آنالوگ:

 • دستگاه های VLF: این دستگاه ها از یک فرکانس ثابت برای ارسال و دریافت سیگنال استفاده می کنند. عمق کاوش این دستگاه ها محدود است و معمولا برای یافتن اجسام کوچک و کم عمق مناسب هستند.
 • دستگاه های PI: این دستگاه ها از یک پالس مغناطیسی برای ارسال سیگنال استفاده می کنند. عمق کاوش این دستگاه ها بیشتر از دستگاه های VLF است و می توانند اجسام بزرگتر و عمیق تر را پیدا کنند.

2. دستگاه های دیجیتال:

 • دستگاه های GPR: این دستگاه ها از امواج رادیویی برای کاوش در زمین استفاده می کنند. عمق کاوش این دستگاه ها بسیار زیاد است و می توانند اجسام بسیار عمیق را پیدا کنند.
 • دستگاه های پالسی: این دستگاه ها از یک پالس الکتریکی برای ارسال سیگنال استفاده می کنند. عمق کاوش این دستگاه ها بیشتر از دستگاه های VLF است و می توانند اجسام بزرگتر و عمیق تر را پیدا کنند.

 

بررسی قیمت دستگاه فلزیاب حرفه ای09196838262 09196838263
بررسی قیمت دستگاه فلزیاب حرفه ای فروش فلزیاب در طلایاب

 

علاوه بر این، دستگاه های طلایاب نقطه زن را می توان بر اساس نوع هدف نیز دسته بندی کرد:
 • دستگاه های طلایاب: به طور خاص برای یافتن طلا طراحی شده اند.
 • دستگاه های فلزیاب: می توانند انواع فلزات را پیدا کنند، از جمله طلا.
 • دستگاه های گنج یاب: دستگاه ها به طور خاص برای یافتن اشیاء مدفون طراحی شده اند، از جمله طلا و جواهرات.
در هنگام انتخاب دستگاه طلایاب نقطه زن، عوامل زیر را در نظر بگیرید

درباره‌ی taladetect

همچنین ببینید

فلزیاب SUN DETECTO V.4.0 09196838263

فلزیاب SUN DETECTOR V.4.0

فلزیاب SUN DETECTOR V.4.0 دستگاه فلزیاب SUN DETECTOR V.4.0 در مقایسه با محصولات قبلی از لحاظ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Call Now Button